Pukkalift Asansör Firması Kurumsal

Vizyonumuz
Pukkalift Asansör müşterisine en uygun çözümleri, tesis ettiği ürünler ve saha deneyimlerinden elde ettiği gelişmelere dayanarak sağlamaktadır.

Geri planda çalışan 50 kişiden oluşan bir kadro ile, müşterilerimizin ihtiyacı olan çözümlere her geçen gün bir yenisini eklemekte ve yine onlardan aldığımız ihtiyaç talepleri doğrultusunda hayata geçirmekteyiz.


ŞATIŞ VE PAZARLAMA
Siz müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre sunabileceğimiz tüm çözüm olanaklarını, detayları ile belirleyebilecek, diyalog içerisinde gerçek ihtiyaçları gözlemleyip, en fazla yararı sağlamanız için çalışacak ekip arkadaşlarımız, şatış faaliyetlerimizin tüm fonksiyonlarını bu hedefte düzenlemektedir.Asansör Firması


TASARIM
Ürün tasarım ekranında şeklini almaya başlar. Doğruluk ve görsel düşünme becerileri ile en iyi sonucu müşterilerimize hazırlamak bizim işimizdir. Müşterilerimiz için tasarım üretim sürecinin en önemli safhasıdır. Görsel canlandırma ve alınacak önlemler ekranda canlanıp, doğruluk içerisinde mühendisliğin gerektirdiği tüm aşamaları katederek üretim sürecinde ilerler. Çizim üretim sürecinin temelini oluşturduğu gibi, ileri teknoloji, iyi eğitimli ve deneyimli çalışanlarımız sayesinde mükemmel sonuç yakalanır.


ÜRETIM
Her gün insanlara erişim özgürlüğünü veren bir çözüm için katkıda bulunup, yaşam kalitesini geliştirir olduğunu bilmek çok tatmin edici.
Ürünlerimiz entegre yetkinlik merkezleri ile tesislerimizde üretilmektedir. Ürünlerin belirli bir kategoride yetkinlik, bilgi ve deneyimleri bu merkezlerde paylaşılabilir olması, her yeni ürün için referans oluşturup, mevcut ürünlerin daha da geliştirilmesini sağlamaktadır.

Üretim birimi olarak tüm çalışanlarımız ile, insanlar için özel çözümler sunarak çalışmanın hazzına varmakta ve en yüksek kalite standartlarını sunmaktayız.

 

KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI AYDINLATMA METNİ >>

İŞ ORTAKLARI-TEDARİKÇİLERE-BAYİLERE YÖNELİK KİŞİSEL VERİLERİN TOPLANMASI AÇIK RIZA METNİ >>